❤️ 25%-os KEDVEZMÉNY MINDEN TERMÉKÜNKRE* BLACK FRIDAY ALKALMÁBÓL! Kuponkód: KPBF25, HAVI LIVE+ kuponkód: KPBF25+ ❤️

Sales Manager

Csatlakozz a Kovirami Program csapatához sales manager munkakörbe és legyél Te együttműködéseink motorja! Ha szívesen lennél részese egy olyan csapatnak, ahol nap, mint nap azért dolgozunk, hogy segítsük Közösségünket az egészséges életmódjuk kialakításában és fenntartásában, akkor a legjobb helyen jársz!

Amennyiben proaktív személyiségnek tartod magad, közel áll hozzád a sport, illetve az egészségmegőrzés világa és rendelkezel értékesítési tapasztalattal, akkor jelentkezz!

Feladatköröd:

  • Együttműködési modellek kialakításában való szerepvállalás
  • Lehetséges partnerek felkutatása
  • Tárgyalások szervezése
  • A Kovirami Program felületeinek / szolgáltatásainak értékesítése
  • Kiajánlók készítése és időszakos frissítése
  • Együttműködő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kampányelemzés és riportálási feladatok
  • Kreatív koncepciók kitalálása
  • Projektmenedzseri feladatok ellátása

Feltételek:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a sport és egészségmegőrzés iránt
  • Közösségi média platformok ismerete (YouTube, TikTok, Instagram)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott és ügyfélközpontú személyiség, önálló munkára való alkalmasság
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Számítógép erős felhasználói szintű ismerete (word, excel, ppt)
  • Tudj vállalni heti minimum 20 óra munkát!

Előnyt jelent:

  • Online szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Influencer marketingben szerzett tapasztalat
  • Sport és egészségmegőrzéssel kapcsolatos szolgáltatások ismerete, korábbi munkából fakadó tapasztalat
  • Kiterjed kapcsolatrendszer potenciális ügyfeleink körében
  • Ügynökségnél szerzett account / sales tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • Hosszútávú lehetőség, ambiciózus stratégia és tervek
  • Kiváló, összetartó csapat
  • Rugalmas munkavégzés (alapértelmezett HO)
  • Kedvező bérezés (Alap + teljesítmény utáni jutalék)
  • Folyamatos képzés és szakmai segítség a fejlődéshez
  • Rendszeres csapatépítők 😉

Jelentkezni az [email protected] címen lehet fényképes önéletrajzzal valamint motivációs levél küldésével, mely tartalmazza legalább az alábbiakat: Miért jelentkezel hozzánk? Hogyan képzeled el a közös munkát?  Jelentkezési határidő: február 28, a tárgy mezőbe a sales manager tárgyat írd. Köszönjük!

CSAPATUNK TAGJÁVÁ!